Gramy dalej!!!

• autor: zamczysko998, 2016-04-21 20:25

Passa 9 meczów bez porażki została przerwana w ubiegłą niedzielę za sprawą Ostoji Kołaczyce. Był to chyba najgorszy mecz w naszym wykonaniu, w którym praktycznie nie zagroziliśmy bramce przeciwnika. Grę utrudniał porywisty wiatr. Niemniej jednak w tych trudnych warunkach lepiej poradzili sobie goście, strzelając bramkę tuż przed przerwą. Nie mamy jednak zamiaru się rozżalać i ubolewać z powodu przegranej. Nadal zajmujemy w lidze wysokie 2 miejsce. Mamy nadzieję, że ta porażka zadziała mobilizująco na zespół i w kolejnych meczach będziemy dopisywać punkty na swoje konto.

W nadchodzącą niedzielę udamy się do Zręcina, by zmierzyć się z tamtejszą Tęczą. Drużynie spod Krosna zdecydowanie nie wiedzie się w tym sezonie, bowiem zajmują 15 miejsce w tabeli i znajdują się w strefie spadkowej. Chcąc utrzymać się w lidze muszą wziąć się w garść. W rundzie jesiennej Zamczysko pokonało na własnym stadionie "Tęczowców" 2-1. Z uwagi na to, że Zręcin zdecydowaną większość punktów zdobył na własnym stadionie oraz ich trudną sytuację w tabeli, możemy się spodziewać ciekawego pojedynku.

Kadra

Naprawdę ciężko jest nam złożyć skład, który grał by przez kilka kolejnych meczów. Praktycznie każdy kolejny mecz gramy w innym ustawieniu i z innymi zawodnikami w pierwszym składzie, mimo wszystko radzimy sobie ponieważ drużyna jest zgrana, w składzie nie posiadamy "gwiazd" z większych miast, którzy zazwyczaj nie są lubiani w tych ligach, dzięki temu w drużynie panuje bardzo przyjazna atmosfera. W następnym meczu zobaczymy Piotrka Stachurskiego i Daniela Kmiecika, natomiast pauzuje za kartki nasz kapitan z ostatniego meczu Mastaj. Oczywiście reszta kadry nie jest pewna ponieważ różne przypadki mogą się zdarzyć (choroba, wyjazd itd). To jest tylko A klasa więc rozumiemy decyzję zawodników.

Ciasno w czołówce
Po 19 kolejkach nadal mamy co najmniej pięciu kandydatów do awansu, na pewno Czeluśnica oraz Rymanów także się nie poddadzą. Oczywiście głównym faworytem do wygrania ligi jest Nafta i prawdopodobnie pod koniec sezonu rozegra się batalia o drugie premiowane awansem miejsce w lidze. Ostoja prowadzi znakomitą passę bez porażki, ale ich gra w ostatnim meczu z nami nie zachwycała. Tempo po zwycięstwie z Jedliczem mocno w siebie uwierzyło, ale szybko sprowadziła ich na ziemię Czeluśnica. Orzeł wydaje się najsłabszy w górze tabeli, jednak w każdej chwili mogą się otrząsnąć i zacząć wygrywać mecz za meczem.

Spotkanie XX kolejki odbędzie się o godzinie 15:00 w Zręcinie, poprowadzi je Łuksa oraz Pitak i Różycki. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania Zamczyska w walce o kolejne niezwykle cenne trzy punkty.