Odbudować morale

• autor: zamczysko998, 2016-05-02 14:09

Kolejna porażka na własnym stadionie stała się faktem za sprawą drużyny z Sobniowa, która wyglądała dobrze piłkarsko i była skuteczniejsza od nas. Sprawia to, że obecnie zajmujemy 3 pozycję w tabeli, wyprzedziła nas Nafta oraz Ostoja. Przed tą kolejką możemy czuć się nieco spokojnie ponieważ po wtorkowym meczu na pewno utrzymamy się na podium, co jest dla nas bardzo korzystne, ale oczywiście nie patrzymy za siebie tylko przed i szukamy szansy aby wyprzedzić, a przynajmniej nie oddalić się od miejsc premiowanych awansem do klasy okręgowej.

Po dniu przerwy w święto 3-go maja wracamy na ligowe boiska i rozegramy kolejny mecz, tym razem z Tempem Nienaszów. W Nienaszowie kibice oraz władze klubu wywierają dużą presję na swoich zawodników, koniecznie chcą sukcesów dla klubu i awansu do klasy wyżej. Być może dlatego Tempo gra w kratkę w tej rundzie. Nienaszów ma wielu pozyskanych zawodników, którzy w swoich poprzednich klubach odgrywali bardzo ważne role. Mecz powinien dostarczyć wielu emocji, ponieważ Zamczysko będzie się chciało podnieść po ostatniej porażce i udowodnić, że w swoim pierwszym sezonie w A klasie może powalczyć o najwyższe cele.

Zaangażowanie

Na meczach nasza kadra liczy góra 13 zawodników, z czego jeden rezerwowy to nasz trener, który przebiera się aby wejść w wyjątkowej sytuacji. Wiadomo, że to jest tylko A klasa, ale jeżeli zawodnicy tak będą podchodzić do meczów dalej to niech na koniec nie mają pretensji, że Zamczysko skończyło na tym a nie na innym miejscu. Miejmy nadzieję, że po ostatnich wynikach drużyny, zawodnicy wezmą się w garść i będą się cieszyć grą oraz dadzą kibicom jeszcze wiele radości, do czego przyzwyczaili w rundzie jesiennej.

Inni muszą, my chcemy
Powoli sezon wchodzi w decydującą fazę, a walka o awans jest nadal otwarta. Niestety ta walka nie trwa tylko na boiskach ale także poza nimi. Jako admin tej strony oraz obserwator innych stron zauważyłem, że szczególnie nasza strona jest okupowana przez osoby z innych drużyn, którzy prawdopodobnie chcą podrażnić nasz klub swoimi głupimi komentarzami. Najlepsze jest to, że te drużyny są niżej w tabeli od nas, co sugeruje zwykłą zazdrość tych ludzi. Zamczysko jak najbardziej chce awansu ale to nie był nasz główny cel na ten sezon.

Spotkanie XXII kolejki odbędzie się o godzinie 13:00 w Nienaszowie, poprowadzi je Gurgacz oraz Błażejewski i Radożycki. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania Zamczyska w walce o kolejne niezwykle cenne trzy punkty.

autor: ~takie rozmyślenia 2016-05-02 23:29:22

avatar tak wchodzę na waszą stronę bo wam zazdroszczę macie racjie.Nie no żartuje wchodzę bo zawsze się można pośmiać z opisów jak to sędziowie krzywdzą waszą drużyne w każdym możliwym meczu.Hmm ciekawe dlaczego tak sie dzieje. Może dlatego ze wasze próby rozmowy z sędzią przeważnie kończą sie darciem ryja. Pamiętajcie że każdy popełnia błedy. Ps. wole żebyście to wy awansowali a nie pewna siebie wielka Nafta. Pozdro

autor: ~do ,, takie rozmyslanie '' 2016-05-03 10:50:32

avatar Nikt nie mowi ze sedziowie krzywdza nasza druzyne :) jedyna osoba ktora tak mowi to wlasnie jestes ty.
Wystarczajaco pokazalismy w tamtej rundzie jacy jestesmy mocni wiec teraz jedna czy dwie porazki nam nie zaszkodza :D wiadomo trzeba trzymac poziom bo jest naprawde ciasno no ale trudno. I to ze przegralismy z OKS Sobniow to nie oznacza ze mamy sie bac jakiegos starcia z Nienaszowem, bo przyjedziemy tam po 3 pkt.

autor: ~gosc 2016-05-03 11:32:16

avatar ja jak wchodze na wasza strone to nie po to zeby sie ponabijac ale dlatego ze jest prowadzona na biezaco,jak komus nie pasuje nie musi czytac pozdrawiam administratora ze mu sie chce....