Górnik zawita do Samoklęsk

• autor: zamczysko998, 2016-08-27 21:16

Porażka w Dukli była nieunikniona, rywale na swoim terenie dobrze operowali piłką i po naszych błędach w obronie przegrywamy tamten mecz. Po dwóch kolejkach mamy jeden punkt i najwyższy czas na pierwsze zwycięstwo w lidze, które na pewno podniesie morale i atmosferę. Nikt się jeszcze nie załamuje, bo to dopiero początek sezonu a my mierzyliśmy się z dwoma naprawdę mocnymi rywalami.

Tym razem będziemy gościć zespół ze Strachociny, który jak na razie nie zdobył jeszcze punktów w tym sezonie przegrywając odpowiednio z Naftą oraz Kotwicą. Zawodnicy Górnika także myślą o pierwszym zwycięstwie i przyjadą do Samoklęsk po trzy punkty, których łatwo nie oddamy. Do składu wraca Dawid Stachurski, a więc duże wzmocnienie także ze względu na to, że jest młodzieżowcem, a jak wiadomo w meczu musi przebywać dwóch młodzieżowców. Jesteśmy dobrej myśli i liczymy, że tym razem Zamczysko zejdzie z boiska jako zwycięzca.

Nierówna forma

Dopiero dwie kolejki za nami ale już widać nierówną formę niektórych zespołów jak na przykład Iwonka, która najpierw przegrywa z Uhercami które walczyły o utrzymanie w tamtym sezonie by następnie położyć na kolana spadkowicza z IV ligi na ich własnym stadionie. Dobrze w sezon wszedł beniaminek z Jedlicza, który ma komplet punktów oraz 9 strzelonych bramek po dwóch meczach, ciekawe czy utrzymają tę formę na dłuższą mete.

Hejterzy

Wiadomo, że Zamczysko ma wielu kibiców ale także wielu hejterów, którym szkoda, że gramy w wyższej lidze niż ich drużyny i którzy wypisują na naszej stronie komentarze, które mają na celu obrazić klub i zniechęcić zawodników do gry. Na szczęście nikt od nas nie bierze tego na poważnie. Wiadomo, że wszyscy przyzwyczaili się do tego, że Zamczysko będzie wygrywać, co robiło przez ostatnie dwa sezony więc teraz po jednej porażce od razu masa negatywnych komentarzy. Chcieliśmy wszystkich uspokoić i dać do zrozumienia, że punkty zbiera się przez cały sezon.

Spotkanie III kolejki krośnienskiej klasy okręgowej odbędzie się o godz. 13:00 na stadionie w Samoklęskach. Spotkanie poprowadzi: KS Dębica. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Zamczyska na ten ciekawie zapowiadający się mecz!!!

CENA BILETU 2 zł

autor: ~Yt 2016-08-28 18:19:42