Do Grabówki po kolejne punkty!!!

• autor: zamczysko998, 2016-09-04 09:59

Wysokim zwycięstwem zakończył się ostatni mecz Zamczyska przeciwko Górnikowi Strachocina. Drużyna prowadzona przez Tadeusza Łąckiego pokazała charakter, po dotkliwej porażce w Dukli zrehabilitowała się na boisku w Samoklęskach wygrywając aż 6-0. Mamy nadzieję, że Zamczysko pójdzie za ciosem i w kolejnych meczach również pokaże się z dobrej strony.

Kolejnym naszym rywalem w walce o ligowe punkty będzie Grabowianka Grabówka. Drużyna, która od kilku dobrych lat występuje w klasie  okręgowej w obecnym sezonie nie zdobyła jeszcze choćby punktu, podobnie jak Górnik Strachocina. Wyraźnie w oko rzuca się bilans bramkowy Grabowianki, bowiem straciła w zaledwie trzech kolejkach 14 bramek przy 3 strzelonych. Za usprawiedliwienie takiego wyniku można przyjąć fakt, że Grabówka mierzyła się z bardzo mocnymi rywalami tj. Stal Sanok, Nafta Jedlicze i Kotwica Korczyna. Nasz najbliższy rywal boryka się prawdopodobnie z problemem kadrowym, co można stwierdzić na podstawie meczu przeciwko Kotwicy Korczyna, w którym to bramki strzegł napastnik, a po doznanej kontuzji został zmieniony przez kolegę również z pola, a drużyna ostatnie 10 minut musiała kończyć w dziesięciu.

Kadra

W ostatnim meczu, wystąpiliśmy w niemal optymalnym składzie. Z zagranicy wrócił Waldemar Kudłaty, który stanowi ważny element obrony Zamczyska, na boisku mogliśmy zobaczyć również Bartka Kicilińskiego. Do dyspozycji trenera będzie także nieobecny w poprzednich meczach Edward Baciak. Nie ulega wątpliwości, że grając pełnym składem jesteśmy zdolni do sprawienia niemałej niespodzianki każdej z drużyn, o czym przekonaliśmy się tydzień temu.

Jedziemy autobusem

Dzięki sponsorowi jest zorganizowany wyjazd autobusem wspólnie z kibicami, którzy będą chcieli pojechać razem z drużyną. Jeżeli byłby ktoś chętny to zapraszamy na godzinę 12:45 do Samoklęsk pod stadion. Z powodu tego, że autobus ma ograniczoną liczbę miejsc to nie gwarantujemy, że dla każdego kibica miejsce się znajdzie, więc jeżeli ktoś chce być pewny to proszę się skontaktować wcześniej z prezesem lub napisać wiadomość na facebook’u na profil Zamczysko Mrukowa. Koszt wyjazdu jedyne 10zł. Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy !!!

Spotkanie IV kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej odbędzie się o godz. 15:00 na stadionie w Grabówce. Arbitrem tego spotkania będzie Olbrycht, na liniach pomagać mu będą Kielar oraz Pyzia. Serdecznie zapraszamy kibiców o stawienie się na meczu w Grabówce i dopingowanie naszej drużyny!!!