Gol "stadiony świata" rozstrzygnął wynik w Faliszówce

Orzeł Faliszówka 2 - 1 Zamczysko Mrukowa

Żółta kartka: E.Baciak

Zamczysko: A.Pykosz, R.Wietecha, A.Mastej (20' T.Kudłaty), R.Mastaj, D.Kmiecik, J.Baciak, D.Bilski (56' B.Kiciliński), E.Baciak, K.Bilski, J.Twardzik, K.Kmiecik

Więcej w rozwinięciu...

Najciekawsze momenty spotkania:

1' Bardzo niebezpieczna kontra Orła. Adrian Mastej zostaje w sytuacji 2 na 1. Młody obrońca świetnie przeczytał grę napastników Orła i wślizgiem wyjaśnił groźną sytuację.
7' Karol Kmiecik z rzutu wolnego próbuje zaskoczyć Sajdaka, jednak ten zachowuje czujność w bramce i spokojnie paruje piłkę nad poprzeczką.
20' Kontuzja kolana naszego obrońcy Adriana Masteja. Niestety wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy go na ligowych boiskach. Adrian życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !
21' Strzał Karola Kmiecika z okolic 20 metra ląduje na słupku bramki.
25' Grożna akcja gospodarzy. Zawodnik Faliszówki górnym podanie oszukuje naszą obronę, na nasze szczęście napastnik Orła marnuje 100% sytuacje.
40' Prostopadłe zagranie pomocnika Orła, piłka mija naszych obrońców i wpada pod nogi zupełnie niepilnowanego napastnika, ten lobem próbuje zaskoczyć Artka Pykosza. Na nasze szczęście Futbolówka nie znalazła miejsca w bramce.
49' GOL ! Strzał z dystansu paruje Pykosz do dobitej piłki dobiega napastnik Orła i mocnym strzałem pakuje piłkę pod poprzeczkę.
67' Strzał z rzutu wolnego zawodnika Faliszówki niefortunnie odbija nasz 18 letni bramkarz. Szybciej do odbitej piłki dobiega jeden z zawodników gospodarzy i mocnym strzałem z prostego podbicia uderza w stronę bramki, ale fenomenalną obroną popisuje się nasz goalkeeper.
62' GOL ! Jarek Twardzik schodzi z piłką na prawe skrzydło po czym świetnie odnajduje w polu karnym Karola Kmiecika, a ten ze stoickim spokojem umieszcza piłkę w siatce.
75' Składna akcja zawodników Zamczyska. Jarek Twardzik znajduje się na skraju pola karnego, ogrywa dwóch obrońców Orła i wystawia piłkę na 10 metr Karolowi Kmiecikowi ten silnym strzałem po ziemi trafia w nogę Fabiana Sajdaka.
77' GOL ! Takie strzały to rzadkość, ręce same składają się do oklasków. Myślę, że to uderzenie można nazwać strzałem życia Artura Szali. Zawodnik Orła przygotował sobie piłkę na 30-35 metrze i huknął jak z armaty. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki bezradnego Artura Pykosza.
Końcówka meczu to szarpane akcje z jednej i drugiej strony z których nie wynikło nic groźnego.